Açılış sayfası yap

׀ Sık Kullanılanlara Ekle ׀ Tavsiye Et    

         

  HAKKIMIZDA
 

 

 
     ÇIĞ TEKNİK MALZEME 1983 yılında endüstriyel fabrika tesisat mamülleri üretim ve pazarlama amacıyla faaliyetine başlamıştır. O günün piyasa koşulları doğrultusunda hızlı bir büyüme trendine giren işletmemiz sonraki yıllarda bünyesine aldığı bayilikleri ve üretim yaptığı malzeme çeşitlerini arttırarak daha güçlü bir yapıya sahip olmuştur.

     Çeşitli sıvılar, buhar ve gazlarla ilgili çok sayıda ürünü stoklarında bulunduran firmamız, hizmettede “kaliteli ve güvenilir” prensibi ile en hızlı şekilde müşterilerine sevkiyat yapma olanağına sahiptir. 1983 yılından bu yana güçlenen alt yapısı, bilgili kadrosu ile sorunlarınızın çözüm ortağı olmaya devam etmekteyiz.

     ÇIĞ TEKNİK MALZEME müşterileri ile karşılıklı güven doğrultusunda bu günlere gelmiş, dostluk ve hoşgörü çerçevesinde kalite konusunda taviz vermeden yoluna devam etmeye kararlıdır.

Portföyümüzde bulunan müşterilerimizle sağladığımız birebir yakın dostluklar bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir. İlkesi bütünleyici, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti olan firmamızı aramanız bize yeni dostluklar kazandıracaktır.Saygılarımızla.

Osman ÇAKMAK
 
   

   

Sitemiz en iyi  internet explorer ile 1024x768 çözünürlükte görüntülenmektedir.